Faktori, kas jāņem vērā, pērkot video spēles

Faktori, kas jāņem vērā, pērkot video spēles


Sajūta garlaicīgi un meklē kādu izklaidi? Kā par kādu video spēles, lai saglabātu jums izklaidē stundām? Jūs varat spēlēt solo vai ar savu ģimeni un draugiem, un ir liels laiks.

Tātad, kā jūs iet par izvēloties tiesības (vai labāko) video spēles nopirkt? Apsveriet šos izšķirošos faktorus pirms virsraksta uz tuvāko spēļu veikalā.

pētījums par procesu atkarību


Atkārtota atskaņošanas vērtība. Tas, iespējams, ir augšpusē jūsu sarakstā. Jūs vēlaties, lai jūsu spēle ir jautri, un ir tik daudz replay vērtību, cik vien iespējams. Kas ir atkārtotas atskaņošanas vērtība? Spēle ir liels replay vērtību, kad jūtaties vērsta uz spēli atkal un atkal bez apnicis no tā viegli. Nav daudz spēles ir iespēja izdarīt jums atpakaļ atkal un atkal. Dažas spēles, pēc pāris spēlēm, šķiet pārāk garlaicīgi. Tas vienkārši nav jautri vairs.
Žanra. Jūs zināt sevi vislabāk, tāpēc tas ir jautājums, ka tikai jūs pats varat atbildēt. Kurš žanrs spēles jums patīk vislabāk? Piemēram, sports, pirmās personas šaušanas spēles, puzles utt.

Lai gan spēles, piemēram, Call of Duty var būt ļoti populārs, ne viss bauda stratēģisko un taktisko spēli spēlē. Sporta spēles mēdz gūt popularitāti nesen sakarā ar atbrīvošanu Kinetic sensori – ierīce, kas pievienota Xbox un ir iespēja sajust cilvēka kustības. Tas nozīmē, ka jūs varat spēlēt sporta saistītās spēles, piemēram, Dance Central, neizmantojot nevienu kontrolieri. Jūs arī iegūt labu treniņu visu tajā pašā laikā!

Kā izvēlēties spēļu datorkrēslu

Pērkot tiešsaistē vai bezsaistē. Video spēles ir viegli pieejami internetā, kas nozīmē, ka jūs varat viegli iegādāties spēles bez pastiprināšanu no savas mājas. Spēle kārtridžs tiks nosūtīti uz jūsu māju dažu īsu dienu laikā. Tomēr dažiem spēļu nosaukumiem, iespējams, nevarēsit tos atrast internetā. Tie parasti ir vecāki nosaukumi, kas ir ārpus ražošanas. Šajā gadījumā jūs varat doties uz savu vietējo video spēļu veikalā. Parasti šie veikali pērk izmanto spēli nosaukumus no Gamers un pārdot tos. Tātad, iespējams, jums var atrast savu iecienītāko spēles vienā no šiem veikaliem. Arī iepirkšanās pie fiziskās spēļu veikalā pieredze arī varētu būt patīkama. Padomājiet par apkārtējo sevi ar tūkstošiem spēļu nosaukumus veikalā! Tas ir milzīgais ekstazī! Arī jūs varat saņemt iespēju izmēģināt spēles pirms pirkšanas. Jūs nesaņemat šādas iespējas, ja jūs pērkat internetā.

Cenu. Lielākā daļa video spēles (īpaši jaunāku nosaukumu) izmaksas ap $ 50,00. Tas nav daudz, lai samaksātu par spēli, bet, ja spēle ir zema replay vērtību, tas galu galā sēž uz plaukta savākt putekļus. Tā nav labi iztērēta nauda. Vislabāk to darīt, ir likts uz jūsu kurpes, greifers jūsu mētelis, un galvu, lai video spēļu veikalā un izmēģināt spēli pats. Redzēt, ja tas ir vērts cenu pirms pirkšanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *