Kā spēlēt PC FPS spēles, piemēram, Pros – 5 Noderīgi padomi, lai palīdzētu jums dominēt Jūsu Enemy ar vieglumu!

Kā spēlēt PC FPS spēles, piemēram, Pros – 5 Noderīgi padomi, lai palīdzētu jums dominēt Jūsu Enemy ar vieglumu!


Vai esat ventilatoru zēns FPS spēles? Jūs piedalīties daudzos tiešsaistes spēļu kanālus, bet vienīgā lieta, jums bija “go spēlēt ar robotprogrammatūras, jūs noob ” komentārus no teammates? Ja tas ir gadījumā, tad izlasiet šo rakstu un mācīties trikus!

Ir labi zināt, ka FPS spēles ir ļoti konkurētspējīgas pēc savas būtības. Ja jūs vēlaties, lai izdzīvotu un sasniegt uzvaru, esiet gatavi apgūt daudz prasmes.

Un jums vajadzētu zināt, ka tas neprasa, lai jūs kļūtu pro gamer pārspēt savus konkurentus. Jums vienkārši jāzina un praksē pamati pirmās. Kad jūs apgūt tos, tas būs daudz vieglāk iegūt vairāk uzlabotas prasmes.

So let’s pāriet uz galveno tēmu. Man ir 5 noderīgi padomi jums šodien.

Padoms #1: iepazīties ar spēli, pirms jūs spēlēt tiešsaistē

Vai pirms dodaties un uzdrošinās kāds solo spēli.

Ja jūs vēlaties, lai būtu dažas priekšrocības salīdzinājumā ar jūsu konkurentiem, ir svarīgi zināt spēles ins un outs. Un jūs varat to darīt, ja jūs pievērst uzmanību un atcerēties karti, mēģinot spēli.

Tas ir iemesls, kāpēc es tev teicu, lai uzzinātu spēli un atcerēties kartes


Padoms #2: Ieteicams doties tiešsaistē ar saviem iecienītākajiem komandas biedriem

Tas ne vienmēr ir gadījumā, ja vēlaties “vientuļš vilks” stilā.

Vienmēr atcerieties, ka pat pro FPS Gamers nepieciešama muguras segtas. Viņi ir viņu izvēlētie kolēģi, kas iet ar viņiem kaujas kaujas. Ja jums pieder šī priekšrocība, jums būs ielas priekšā tiešsaistē.

Kas varētu būt labāk, lai uzvarētu karā ar saviem izvēlētajiem draugiem?

Un neierobežo sevi šeit, jo jūsu draugi var būt tiešsaistes draugiem. Bezsaistes partneri ir liels, bet parasti grūtāk savākt tos, ja jūs esat vienīgais FPS Gamers starp jūsu vienaudžiem.

Padoms #3: Komunikācija ir svarīgs faktors!

Komanda nedarbosies efektīvi, ja tie nav runāt ar otru.

Jo tas noved pie pārpratumiem, kas izraisa kļūmi. Jūs varētu vēlēties, lai jūsu komandas loceklis iet atpakaļ un uz jums. Bet diemžēl, jo jums nav teikt kaut ko, lai viņš nospiež uz priekšu un saņemt nogalināti. Nav tā, ko tu gribi, vai ne?

Tātad, kā ļaut viņam zināt?

Tas ir vienkārši. Vienkārši veiciet trokšņus, ja spēlējat bezsaistē. Parunā ar viņiem. Ja jums iet tiešsaistē, tad ir tonnas labu programmatūru, kas palīdzēs. Vai esat mēģinājuši Ventrilo yet?

Padoms #4: Skaidri ar savu lomu komandā

Nelietojiet maksas uz priekšu, ja jūsu loma ir snipe no ienaidnieka no augšas!

Tas ir jēga, vai ne? Mums nav nepieciešams snaiperis iekasēt uz priekšu un saņemt nogalināti, ja viņa loma ir palikt kempings un snipe no ienaidnieka no tālienes.

Tomēr es redzu neskaitāmas reizes mans komandas loceklis iet Rambo un saņemt “head-shot” gandrīz instant! Tātad, ir ļoti skaidrs par savu misiju un pieturēties pie tā.

Padoms #5: Prakse padara perfektu

Tikai praksē nepieciešamās prasmes savā līmenī, un jums būs labi.

Dodieties vingrināties ar saviem komandas biedriem, un jūs redzēsiet atšķirību. Atcerieties svarīgas prasmes, piemēram, komunikāciju un kartes lasījumā.

Arī jums ir nepieciešams praktizēt, kuru mērķis ir ar savu šautenes, lai jūs saņemsiet vairāk nogalina. Jo šī prasme vien palīdzēs veikt savu komandu uz galīgo uzvaru.

Un, lai apmācītu šo prasmi pareizi, mums ir nepieciešams īpašs ierocis. Tas ir spēļu pele!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *