Mind Power spēles

Mind Power spēles

Vēlaties jautru veidu, kā noskaņot savas smadzenes? Kāpēc ne izmantot dažas klasiskās prāta spēles, lai palīdzētu jums palielināt savu intelektuālo potenciālu un iegūt jūs no jūsu domāšana “ruts.” Labs prāts spēles habituate jums izmantot radošu problēmu risināšanu, kā normālu daļu no domāšanas par lietām.

Jums ir savienot tos visus ar četrām taisnām līnijām, un bez pacelšanas pildspalvu vai zīmuli no papīra. Skaitlis tas viens, un jūs novērtēt izteicienu “domāšana ārpus kastes.”

Prāta spēles grupām

Dažas grupas prāta spēles ir īpaši labs gariem braucieniem ar automašīnu. Piemēram, kāds paskatās ārā pa logu un nejauši izvēlas objektu. Ikvienam auto tad mēģina iedomāties jaunu veidu, kā pelnīt naudu ar to.
“mainīt perspective” tehniku var izmantot kā problēmu risināšanas spēli. Izvēlieties jebkuru tēmu, un redzēt, kas var nākt klajā ar visvairāk unikālu jaunu perspektīvu. Vai varētu būt pasaule, kurā darba vietas nebija nepieciešamas? Kā būtu vīruss definēt morāli, ja tā bija apzināta?

Vēl viena radoša spēle grupai izmanto īpašu tehniku, ko sauc par “koncepcijas kombināciju.” Vienkārši apvienojiet nejaušus jēdzienus vai lietas interesantā veidā, un redzēt, kam ir labākā ideja. Krēsls un mikroviļņu krāsns? Varbūt viegli krēsls ar iebūvētu dzesētāju, mikroviļņu un televīzijas, vai microwavable “dīvāns kartupeļi ” – kartupeļu uzkodas formā dīvāns.

Vairāk Prāta spēles

Caurule sticks up divu pēdu augsts, un ir gandrīz tāds pats diametrs kā bumbu. Ar tikai kastīti matētas pārslas, un t-kreklu, cik veidos jūs varat atrast, lai iegūtu bumbu no caurules?
Mīklas ir tikai prāta spēles vai sānu domāšanas puzles. Jūs pārvietot sāniski savā prātā, prom no savas parastās līnijas domas, lai atrisinātu mīklu. Ko darīja viņa draugi, kad kanibāls bija vēlu vakariņām? Iedeva viņam auksto plecu. Saglabājot jūsu smadzenes formas nav jābūt jautājums par nopietnu pētījumu, vai ne?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *