Spēlēt tiešsaistes spēles šo svētdien

Spēlēt tiešsaistes spēles šo svētdien

Ir svētdienas vakars. Vēlu vakarā, kas būtu slikta ideja. Galu galā, rīt ir pirmdiena. Bet jūs arī ne gatavojaties atteikties no jūsu maz laika nedēļas nogalē pa kreisi. Kas ir vislabāk to darīt šajā brīdī?

Es nezinu par jums, bet es domāju, ka viens no visvairāk izklaides lietas, kas jādara, ir spēlēt dažas tiešsaistes spēles. Pārliecināts, ka jūs varētu vegetate un uzņemt filmu. Bet aktīvs vakars pilns ar spēļu ir daudz jautrības. Vai tu tā nedomā? Un šeit ir jautri daļu.

Futbols atgriežas Daugavas stadionā

Kā jūs varat iegūt lielāku naudas vērtību nekā spēlējot bezmaksas tiešsaistes vietnēs? Ar Advent neierobežotu skaitu tiešsaistes spēļu vietnes, lielākā daļa no tām piedāvā top-notch spēles tik zemas, cik “nekas.” Protams, jūs nevarat pārspēt šo cenu.

Tātad, kā tas spēli site ekonomika darbu? Kāpēc viņi piedāvā jums iespēju spēlēt spēli bez maksas? Realitāte ir tāda, ka tie ir uzņēmumi, kas strādā jaunajā uzņēmējdarbības modelī. Tā vietā, lai iekasētu maksu no patērētāja, viņi iekasē maksu no cilvēkiem, kuri vēlas piekļūt saviem patērētājiem.

Domājiet par drukas publikāciju, un jūs varēsiet labāk saprast šo. Bieži avīzes izmaksas jums daudz mazāk nekā faktiskā cena papīra un drukāšanas. Iemesls tam ir tas, ka avīzes ir vairāk nekā subsidē ar reklāmu, ko tās pārdod. Tātad laikraksta uzdevums ir izveidot īpašu šādi. Kad tie ir klientu bāzi, viņi var iet uz priekšu un monetize šo bāzi, pārdodot reklāmu.

Atvērtās spēles šo svētdien!

Online spēļu vietnes ir līdzīgi. Viņi izstrādās savas vietnes un gamership numurus, cik vien iespējams, un pēc tam mēģināt nopelnīt naudu no pārdošanas reklāmas laukumu. Un tas ir patiešām laba lieta. No vienas puses, jūs nekad nevar pārspēt cenu produktu, kas ir bezmaksas. No otras puses, spēļu vietas īpašniekiem ir nopietns stimuls darīt to mazliet, lai piesaistītu jums.

No spēļu vietnes jautri slēpjas spēles, protams, bet arī usabilit no vietas. Spēles ir labas. Un uzmanība tiek pievērsta tam, lai padarītu jaunas spēles pieejamas visu laiku. Protams, tas nav par spēļu daudzumu, bet gan par to kvalitāti.

Pat jautājumā par kvalitāti, es esmu redzējis dažas pasakains vietas. Par vienu es esmu konstatējums, ka jaunā spēle vietas nav visu par kopēt un ielīmēt skriptu un to sauc par biznesu. Tie ir daudz nopietnāki par to.

Viņi veic nopietnu mēģinājumu PR un iet visu, lai sazinātos ar lietotāju. Kur mēs bijām? Svētdienas vakarā? Ko tu šovakar darīsi? Es nezinu par jums, bet es esmu gatavojas login un baudīt rīcības iepakotu arcade spēli. Jūs varētu izvēlēties piedzīvojumu, stratēģijas spēle, vai darbības spēle, vai jūs varētu doties uz vairāk ezotērisks lomu spēles.

Dažādas stroles dažādiem ļaudīm, bet jūs saņemsiet kāds jums patīk pie izvēlēties tiešsaistes spēļu portālos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *